Preu: 4,99 € / unitat
1 litre de gelat per fer boles, granizats,...
Gust:
-Sorbet de llimona
-Vainilla
-Stracciatella
-Iogur i fruites del bosc
-Xocolata
Cap comentari:
Publica un comentari a l'entrada