dissabte, 10 de novembre del 2012

Barra de gelat

Preu:  3,50 € / uni
Gust: 
Vainilla i xocolata
Vainilla, xocolata i nata
 Vainilla
                                             Nata

                                            Preu: 3,99 € / uni
                                            Gust:  Turró




             
    

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada